Basında Biz

Monte Bia Okullarının basında yer aldığı içeriklere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Basında Biz

Monte Bia Okulları Kurucusu Sayın Feride Aydın ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serkan Aydın, vizyoner bakış açıları ile sıklıkla gündeme gelen isimlerdir. Feride ve Serkan Aydın, kurumlarının eğitimdeki öncü rolünü vurgulayan çeşitli demeçleriyle dikkat çekmekte ve eğitim anlayışına yönelik önemli perspektifler sunmaktadır.

Eğitime Yeni Bir Soluk

Mag Dergisi’nin de katıldığı, Monte Bia Okulları’nın tanışma toplantısı olan  bu özel buluşma, okulun kurucusu Sayın Feride Aydın’ın ilham verici konuşmasıyla zirveye ulaştı. Aydın, donanımlı bireyler yetiştirme hedeflerini vurgulayarak, eğitimdeki öncü rolünü ve okulun misyonunu katılımcılara aktardı. Toplantı, Monte Bia Okulları’nın eğitim sistemine getireceği yenilikleri içeren etkileyici sunumlar ve konusunda uzman akademisyenlerden oluşan kurul üyelerinin özgün eğitim programlarını tanıttığı bir programla son buldu. Feride Aydın’ın liderliğindeki okul, eğitimdeki çığır açan yaklaşımlarıyla dikkat çekiyor.İçerik detayı için tıklayınız.

Çalışkan, Hareketli, Mücadeleci

Monte Bia Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serkan Aydın, Mag Dergisi’ne yaptığı özel bir röportajda eğitimdeki yenilikçi yaklaşımlarını ve vizyonunu geniş bir okuyucu kitlesiyle paylaştı. Aydın, eğitim sektöründeki değişen dinamikleri ve Monte Bia’nın öğrencilere sunduğu benzersiz deneyimleri ele alarak, geleceğin eğitimine dair önemli görüşlerini aktardı. Mag Dergisi aracılığıyla paylaşılan bu özel söyleşi, Aydın’ın eğitimdeki liderlik rolünü ve kurumunun misyonunu vurgulayan kapsamlı bir bakış sunmaktadır.İçerik detayı için tıklayınız.

“Bizim amacımız eğitim sektöründe devrim değil, evrim yapmak."

Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanan haberde, Monte Bia Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Aydın, 2023-2024 eğitim öğretim yılı itibarıyla Ankara-Beysukent Kampüsü’nde eğitim vermeye başlayacaklarını açıkladı. Sayın Aydın, “Bizim amacımız eğitim sektöründe devrim değil, evrim yapmak. Öğrencilerimize küresel bir bakış açısı kazandıracak ve özgün bir eğitim modeli sunacağız” sözleriyle, okulun gelecek dönemdeki hedeflerini ve benimsediği eğitim anlayışını ifade etti.

İçerik detayı için tıklayın.

5 yılda eğitim sektöründe Türkiye'nin lideri olmayı hedefliyoruz

Monte Bia Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serkan Aydın, Capital Dergisi’ne verdiği demeçlerde eğitim sektöründeki hedeflerini aydınlatarak önemli perspektiflerini paylaştı. Başkan Aydın, eğitimde öncü bir rol üstlenme vizyonunu vurgulayarak sektöre dair çıkarımlarını ve Monte Bia Okulları’nın geleceğe yönelik yenilikçi adımlarını detaylı bir şekilde dile getirdi.İçerik detayı için tıklayın.İçerik detayı için tıklayınız.

“Ülkenin kutup yıldızı olarak gösterilmek istiyoruz."

Monte Bia Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Aydın, Para Dergisine vermiş olduğu röportajda kendisinden, ailesinden ve kurumun hedeflerinden bahsetti. “Ülkenin kutup yıldızı olarak gösterilmek istiyoruz.” diyen Serkan Aydın’ ın Para Dergisine vermiş olduğu röportajın devamını incelemek için tıklayabilirsiniz.